A. Galvelis pasakoja apie šių metų pasirodymą „Eurovizijoje“ ir pomėgį, tapusį profesija (tinklalaidė)

  1. Pradžia
  2. Mokinių naujienos
  3. A. Galvelis pasakoja apie šių metų pasirodymą „Eurovizijoje“ ir pomėgį, tapusį profesija (tinklalaidė)

A. Galvelis pasakoja apie šių metų pasirodymą „Eurovizijoje“ ir pomėgį, tapusį profesija (tinklalaidė)

Dainų autorius ir atlikėjas Aurimas Galvelis paauglystėje neapsiribojo viena veikla – būrelių gausoje ilgai stengėsi atrasti savo kelią. Galiausiai, meilę muzikai vyras pajuto į rankas paėmęs gitarą. Šiandien A. Galvelis – Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos ansamblio vadovas, grupės „Moosu X“, 2021 metais sėkmingai pasirodžiusios „Eurovizijos“ atrankose, lyderis. Tinklalaidėje „Prie lentos“ jį kalbina VVDG žurnalistė Aistė Pugačiauskaitė (viso epizodo nemokamai klausykitės „Spotify“).

Aistė Pugačiauskaitė: Muzikuoji, kuri dainas ir jas atlieki jau ganėtinai ilgą laiką. Kada ir kokiomis aplinkybėmis prasidėjo tavo pažintis su muzika?

Aurimas Galvelis: Viskas užsimezgė netikėtai. Nuo pat vaikystės neturėjau vienos mėgstamos veiklos, ilgą laiką mėčiausi nuo būrelio iki būrelio, ilgiausiai užsibūdavau juose mėnesį. Taip buvo tol, kol neatradau gitaros. Atsimenu, pasakiau mamai, kad noriu jos, o tada pradėjau mokytis groti. Mama manė, kad po savaitės ir šitas hobis bus užmirštas. Instrumento pirkti neskubėjo, iš draugų pasiskolino seną rusišką gitarą. Tuo metu man buvo apie 13 metų: bėgiojau iš pamokų, grodavau kaip pamišęs – po aštuonias valandas per dieną.

Anais laikais „Youtube“ nebuvo daug medžiagos, todėl iš internetinių puslapių rinkdavausi natas, stebėdavau patinkančius gitaristus. Tik baigęs mokyklą įstojau į Vilniaus kolegiją, pasirinkau džiazo gitaros studijas. Taip mano pomėgis muzikai įgijo profesinę perspektyvą.

A. Galvelis ir A. Pugačiauskaitė

Aistė Pugačiauskaitė: Šiais metais su savo grupės „Moosu X“ partneriu dalyvavai „Eurovizijos“ atrankose. Kaip pasiryžai užlipti ant scenos?

Aurimas Galvelis: Su Justu jau beveik penkiolika metų esame geri draugai. Prieš dvejus metus įsirengėme studiją, kurioje šiuo metu ir dirbame, – kuriame muziką tiek sau, tiek kitiems. Sugalvoję dainą „Love that hurts“ nusprendėme, kad verta pamėginti sudalyvauti „Eurovizijoje“. Iš tiesų, šiais metais jos scenoje skambėjo ne tik ši daina – dar dvi sukūrėme kitiems atlikėjams. Sakyčiau, kad tai – tam tikras spyris, po kurio norisi dar labiau įsitraukti į muzikos pasaulį.

Viso tinklalaidės „Po pamokų“ epizodo klausykitės „Spotify“ platformoje. 

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu