Mokinių priėmimas

 1. Pradžia
 2. Mokinių priėmimas

Gimnazijos atvirų durų diena, kuri turėjo vykti 2020 M. kovo 26 d., buvo organizuota nuotoliniu būdu. Kviečiame pasižiūrėti RENGINIO ĮRAŠĄ.

Bendroji informacija

 1. Mokiniai į gimnaziją priimami, vadovaujantis Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu.
 2. Prašymai pildomi ir pateikiami tik internetu per Vilniaus miesto savivaldybės e. sistemą.
 3. Tėvai, kurie neturi galimybės užpildyti prašymą elektroniniu būdu, gali atvykti į gimnaziją. Su savimi būtina turėti el. bankininkystės duomenis arba el. parašą.
 4. Prašymai teikiami nuo 2020 m. kovo 1 d. iki gegužės 31 d.
 5. Prašymai gimnazijoje nagrinėjami 2020 m. birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.
 6. Prašymai mokytis nagrinėjami gimnazijoje gavus visus pirmumo kriterijus patvirtinančius dokumentus, kurie pateikiami per e. sistemą prašymo pildymo metu, bet ne vėliau kaip gegužės 31 d.
 7. Sprendimą dėl asmens priėmimo pagal e. sistemoje pateiktą asmens prašymą ir pateiktus dokumentus  priima gimnazijos mokinių priėmimo komisija.
 8. Informacija apie deklaruotą gyvenamąją vietą, šeimos sudėtį yra sutikrinama automatiniu būdu e. sistemoje (duomenys atnaujinami kartą per mėnesį pagal praėjusio mėnesio paskutinės dienos Gyventojų registro duomenis).
 9. Pirmiausiai priimami mokiniai, gyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje.
 10. Mokiniai gali pasirinkti vieną iš gimnazijoje siūlomų profilių. Jį būtina nurodyti e. sistemoje (papildomos informacijos skiltyje).
 11. Informaciją apie mokinių priėmimą teikia direktoriaus pavaduotoja ugdymui Elza Griškevič (tel. nr.+370 656 22470, el. p. adresas -priemimokomisija.vvdg@gmail.com).
 12. Mokiniai priimami pagal suminį pirmumo kriterijų taškų skaičių, kuris pateikiamas žemiau:

Prašymo į gimnaziją pateikimas

Informuojame, kad prašymai į visas Vilniaus miesto mokyklas teikiami per Vilniaus miesto savivaldybės administruojamą elektroninę prašymų teikimo į mokyklas sistemą. Prieš jungiantis prie prašymų teikimo į mokyklas sistemos prašome susipažinti su Vilniaus miesto savivaldybės elektroniniame puslapyje skelbiama Priėmimo į mokyklas tvarka ir dažniausiai užduodamais klausimais, Mokyklų žemėlapyje pasitikrinti, kuriai Vilniaus miesto mokyklai yra priskirta Jūsų gyvenamoji vieta.

Daugiau informacijos apie Mokinių priėmimą

Elza Griškevič

Mokinių priėmimo komisijos pirmininkė

priemimokomisija.vvdg@gmail.com

+370 656 22470

Meniu