Mokinių priėmimas

 1. Pradžia
 2. Mokinių priėmimas

Dėl mokinių priėmimo į gimnaziją kviečiame konsultuotis el. paštu priemimas@vvdg.lt arba telefonu +370 656 22470.

Atvirų durų diena – 2021 m. kovo 18 d. 15.30 val. Nuoroda į transliaciją bus skelbiama renginio dieną.

Prašymo į gimnaziją pateikimas

Informuojame, kad prašymai į visas Vilniaus miesto mokyklas teikiami per Vilniaus miesto savivaldybės administruojamą elektroninę prašymų teikimo į mokyklas sistemą. Prieš jungiantis prie prašymų teikimo į mokyklas sistemos prašome susipažinti su Vilniaus miesto savivaldybės elektroniniame puslapyje skelbiama Priėmimo į mokyklas tvarka ir dažniausiai užduodamais klausimais, Mokyklų žemėlapyje pasitikrinti, kuriai Vilniaus miesto mokyklai yra priskirta Jūsų gyvenamoji vieta.

 1. Mokiniai į gimnaziją priimami, vadovaujantis Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu.
 2. Prašymai pildomi ir pateikiami tik internetu per Vilniaus miesto savivaldybės e. sistemą.
 3. Prašymai teikiami nuo 2021 m. kovo 1 d. iki gegužės 31 d.
 4. SVARBU: Jei mokinys stoja bent į vieną mokyklą, priėmimą vykdančią konkursiniu būdu (Vilniaus licėjų, Biržiškos, Žirmūnų gimnazijas), arba savito ugdymo mokyklą (VGTU inžinerijos licėjų, Tuskulėnų gimnaziją ir kt.), visus dokumentus, reikalingus stojant į Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnaziją, e-sistemoje turi pateikti iki 2021 m. kovo 31 d.
 5. Prašymai gimnazijoje nagrinėjami 2021 m. birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.
 6. Prašymai mokytis nagrinėjami gimnazijoje gavus visus pirmumo kriterijus patvirtinančius dokumentus, kurie pateikiami per e. sistemą prašymo pildymo metu, bet ne vėliau kaip gegužės 31 d.
 7. Sprendimą dėl asmens priėmimo pagal e. sistemoje pateiktą asmens prašymą ir pateiktus dokumentus  priima gimnazijos mokinių priėmimo komisija.
 8. Informacija apie deklaruotą gyvenamąją vietą, šeimos sudėtį yra sutikrinama automatiniu būdu e. sistemoje (duomenys atnaujinami kartą per mėnesį pagal praėjusio mėnesio paskutinės dienos Gyventojų registro duomenis).
 9. Pirmiausiai priimami mokiniai, gyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje.
 10. Mokiniai gali pasirinkti vieną iš gimnazijoje siūlomų profilių. Jį būtina nurodyti e. sistemoje (papildomos informacijos skiltyje).
 11. Informaciją apie mokinių priėmimą teikia direktoriaus pavaduotoja ugdymui Elza Griškevič (tel. nr.+370 656 22470, el. p. adresas – priemimas@vvdg.lt).
Meniu