Adomas Razma – Raju MMA Show 15 laimėtojas

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Adomas Razma – Raju MMA Show 15 laimėtojas

Adomas Razma – Raju MMA Show 15 laimėtojas

Kovo 30 dieną Estijoje (Tartu) vyko MMA turnyras. „Raju MMA Show 15“ dalyvavo mūsų mokyklos abiturientas Adomas Razma. Kovotojas turėjo vieną kovą su iš anksto paskelbtu kovotoju ir ją sėkmingai laimėjo. Varžybos vyko pagal „The International Mixed Martial Arts Federation“ (IMMAF). Turnyre dalyvavo kovotojai iš 5 šalių.
Adomas:
„Kova buvo su estu, kuris yra 2022 metų pasaulio vicečempionas. Pergalę lėmė stiprus pasiruošimas, didelis darbas su savimi tiek fiziškai, tiek psichologiškai, kuris truko ne mažą laiko tarpą. Suteikė pasitikėjimo savimi, didelis patirties bagažas ir, žinoma, trenerių bei treniruočių partnerių pagalba. Kovos metu pavyko įgyvendinti savo suplanuotą strategiją, nes ji buvo viena iš svarbiausių. Tobulėjimui ribų nėra, tad tobulėsiu, kad kitose varžybose pasirodyčiau dar geriau. Sunkus darbas visada atsiperka, taip pat, žinoma, reikia turėti svajonių ir jų siekti. Didžiausią padėką noriu išreikšti savo treneriams Augustui Šalkauskui ir Artemijui Sitenkovui.“
Tekstas: Adrija Veličkaitė, II f

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu