Antrasis „Bloomberg“ projektas skirtas lenkų paveldui Vilniuje

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Antrasis „Bloomberg“ projektas skirtas lenkų paveldui Vilniuje

Antrasis „Bloomberg“ projektas skirtas lenkų paveldui Vilniuje

Dalyvavimas „Bloomberg“ projekte visiems yra nauja patirtis. „Bloomberg“ pagrindinis tikslas – daugiakultūriškumas Vilniuje. Labai džiaugiamės, kad turėjome galimybę sudalyvauti jau dvejose šio projekto dalyse. Dauguma mūsų bendraamžių mano, kad „Bloomberg“ savaitė yra atotrūkis nuo mokslų ir atsiskaitomųjų darbų, leidžiant laiką namuose prie kompiuterio. Tačiau dalyvavusieji su šiuo teiginiu nesutinka. Pirmąją projekto dieną, kiekviena grupė gauna užduotis iš mokomųjų dalykų, kurie kas savaitę kinta. Paskirtiems uždaviniams įgyvendinti turime 2/3 dienas, kurios būna pilnos darbo įkarščio, idėjų bei streso. Penktadienis skirtas atliktų darbų pristatymams, kurių metu esame įvertinami. Pažiūrėjus iš kitos pusės, „Bloomberg“ praplečia mūsų kūrybiškumą, vaizduotę, žinias, be to, darbas grupėse leidžia artimiau susipažinti su savo bendraklasiais. Nors šis projektas reikalauja daug pastangų ir laiko, tačiau vis tiek į tokią integraciją žiūrime su šypsena!
Antrasis „Bloomberg“ projektas buvo skirtas lenkų paveldui Vilniuje. Visos grupės turėjo nufilmuoti 10 minučių filmukus, kuriuose atsispindėtų lenkų kultūra. Filmuose turėjo būti pavaizduoti 5 objektai, susiję su kultūra, pilietiškumu, daile, šokiais, virtuve. Penktadienį vyko filmų pristatymas „Pasakos“ kino teatre. Nors savaitė buvo labai įtempta, vis dėlto buvo labai įdomu ne tik pamatyti kitų filmukus, bet ir smagiai praleisti laiką su bendraklasiais. Po pristatymų turėjome galimybę pamatyti „Kanų liūtų reklamas“. Esame dėkingi už turiningai praleistą savaitę bei galimybę išplėsti savo žinias apie lenkų paveldą Vilniuje.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu