#AntScenos – Ignas Tamulevičius: „Kūryba suartina žmones“

  1. Pradžia
  2. Mokinių naujienos
  3. #AntScenos – Ignas Tamulevičius: „Kūryba suartina žmones“

#AntScenos – Ignas Tamulevičius: „Kūryba suartina žmones“

Atostogų pabaigoje #AntScenos, kurioje VVDG auklėtiniai atskleidžia meninę pusę ir pristato savo kūrybą, lipa trečiokas Ignas Tamulevičius.  Jo istorija – įrodymas, kad menas suartina žmones.

„Piešimas užima labai svarbią vietą mano gyvenime. Šis pomėgis mane lydi nuo pat vaikystės.

Kadaise susiradau draugą, kurį piešimas irgi labai žavi, tad mes pradėjome piešti kartu. Po kurio laiko nusprendėme pamėginti tapybą – labai patiko. Kadangi itin daug tapydavome kartu, ilgainiui tapome gerais draugais. Netgi kartu baigėme dailės mokyklą. Be meno mano gyvenimas būtų ne toks, koks yra dabar“, – teigia Ignas.

 

Daugiau jo darbų galite rasti instagram‘o paskyroje @ignas_tam.

Jeigu nori pasidalinti savo kūriniais su gimnazijos bendruomene, nedvejok – siųsk juos mums el. paštu vvdgredakcija@gmail.com arba asmenine feisbuko žinute. Lauksime įvairiausios kūrybos – poezijos, tapybos, rankdarbių nuotraukų, muzikinių įrašų, fotografijos darbų, vaizdo klipų ir t. t. Nustebink visus!

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu