Apdovanota gimnazisčių įkurta jaunoji bendrovė

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Apdovanota gimnazisčių įkurta jaunoji bendrovė

Apdovanota gimnazisčių įkurta jaunoji bendrovė

Gimnazijos trečiokės Ernesta B. ir Monika B. įkūrė jaunąją bendrovę „Pats sau šefas“.

Bendrovės produktas – kepinių receptai, kuriais vadovaudamasis pirkėjas gali išsikepti pyragą. Kol kas bendrovėje galima įsigyti „braunio“ receptą ir jam reikalingus produktus.

Lietuvos „Junior Achievement“ kiekvienais metais prieš Kalėdas rengia kalėdines muges, kuriose dalyvauja atrinktos bendrovės iš visos Lietuvos. Šiais metais bendrovė „Pats sau šefas“ buvo atrinkta iš daugiau nei 800 Lietuvoje šiuo metu veikiančių jaunųjų bendrovių ir dalyvavo renginyje „Kalėdos grįžta eXpo 2021“.

Dėl gero pasirengimo, verslumo įgūdžių demonstravimo, patrauklaus produkto, vienijančio šeimą ir skatinančio kartu gaminti, bendrauti bei praleisti daugiau laiko su šeima ir draugais, VVDG gimnazisčių bendrovė laimėjo trečiąją vietą iš 130 dalyvavusių jaunųjų bendrovių, o Ernesta už aktyvumą, organizuotumą, logiškus, aiškius, tikslius ir teisingus atsakymus, ekonomikos žinių išmanymą gavo alumni nominaciją ir asmeninį apdovanojimą.

Sveikiname!

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu