,,Beactive projekto – 2022“ savaitė mokykloje

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. ,,Beactive projekto – 2022“ savaitė mokykloje

,,Beactive projekto – 2022“ savaitė mokykloje

,,Beactive projekto – 2022“ savaitė mokykloje

Rugsėjo 26–30 dienomis gimnazijos mokiniai dalyvavo Europos projekte  ,,Beactive – 22“ ir Europos mokyklų sporto dienoje.

Visą savaitę per fizinio ugdymo pamokas sporto salėje mokiniai atliko ,,kitokias“ sportines veiklas. Organizatoriai pasiūlė per fizinio aktyvumo veiklas panaudoti šokinėjimo gumas. Šokinėjome per gumytę žaisdami ,,Tik – tak – tok, erin – eriut­­– erop“.

Taip pat vyko komandinės užduotys su lankais, atlikome smulkios motorikos plaštakų koordinacijos pratimus, smagiai šokinėjome per ilgą šokdynę.

Parengė

  1. Medzevičienė

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu