Džiaugiamės gimnazijos mokinių pasiekimais „Lietuvos mokyklų žaidynėse“

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Džiaugiamės gimnazijos mokinių pasiekimais „Lietuvos mokyklų žaidynėse“

Džiaugiamės gimnazijos mokinių pasiekimais „Lietuvos mokyklų žaidynėse“

Pagal atnaujintą ir pandemijos situacijai pritaikytą formatą, mūsų gimnazistai išbandė inovatyvias, neatrastas sporto šakas ir tapo pirmos grupės nugalėtojais.

Šis apdovanojimas skirtas visiems gimnazijos mokiniams, kurie dalyvavo tarpklasinėse, miesto bei tarptautinėse sporto varžybose, renginiuose, vykusiuose 2021-2022 metais.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu