Edukacinė išvyka į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Anatomijos muziejų

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Edukacinė išvyka į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Anatomijos muziejų

Edukacinė išvyka į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Anatomijos muziejų

      Birželio 2 dieną aš ir būrys kitų biologija ir chemija besidominčių mokinių kartu su ekskursijos vadovėmis Violeta Kundrotiene, Danguole Skladaitiene ir Danute Miceikiene išvykome į edukacinę kelionę. Kaune aplankėme LSMU anatomijos muziejų, kuriame susipažinome su anatomijos mokslo pradžia Lietuvoje, išgirdome dėmesį kaustančių istorijų bei pamatėme skirtingų organų preparatų. Teko netgi palaikyti rūkančio ir nerūkančio žmonių plaučius, palyginti jų svorį, išvaizdą.

     Taip pat aplankėme žymųjį Tado Ivanausko zoologijos muziejų, kur susipažinome su viso pasaulio faunos įvairove, žaidėme edukacinius žaidimus, apžiūrinėjome iškamšas. Paskutinis išvykos taškas – Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejus. Čia iškalbingi ir daug žinių sukaupę gidai aprodė senąją vaistinę, buvusias vaistų gaminimo patalpas bei įrankius, supažindino su išties įdomia farmacijos istorija ir joje nutikusiomis mokslininkų nesėkmėmis. Ekskursija buvo labai įdomi, skatinusi tiek prisiminti tai, ką jau žinome, tiek sužinoti dar daug naujų ir niekur negirdėtų dalykų. Ačiū išvyką organizavusioms mokytojoms.

                                                                                                                                                                                                                                                             Jorė Liubinaitė III kl.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu