Kvietimas dalyvauti VVDG Tėvų dienoje

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Kvietimas dalyvauti VVDG Tėvų dienoje

Kvietimas dalyvauti VVDG Tėvų dienoje

Gerbiami mokinių tėveliai,

Kviečiame jus dalyvauti 2020 m. gruodžio 4 d. organizuojamoje Tėvų dienoje, kurioje nuotoliniu būdu galėsite susitikti individualiai konsultacijai su pasirinktu dalyko mokytoju bei dalyvauti tėvams skirtuose trumpuose seminaruose, kuriuos ves gimnazijos specialistai.

Registracija į tėvams skirtus seminarus: https://bit.ly/2VkabT2

Registracija į individualų susitikimą su mokytoju baigta.

Registracija vykdoma iki 2020 m. gruodžio 2 d. vidurnakčio (trečiadienis). Informacija apie prisijungimą prie Zoom kambarių tėveliai gaus registracijoje nurodytais el. pašto adresais gruodžio 3 d.

Jei turėtumėte klausimų, kviečiame kreiptis į savo klasės vadovę.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu