Gimnazijoje – dvyliktoko Tado Gružinsko laukinės gamtos fotografijų paroda

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Gimnazijoje – dvyliktoko Tado Gružinsko laukinės gamtos fotografijų paroda

Gimnazijoje – dvyliktoko Tado Gružinsko laukinės gamtos fotografijų paroda

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija pristato IV klasės mokinio Tado Gružinsko laukinės gamtos fotografijų parodą, kurioje užfiksuotos pačios neįtikėčiausios akimirkos. Ją apžiūrėti galima trečiame gimnazijos aukšte, prie Juozo Naujalio muzikos kabineto (306 kab.).

„Visuomet norėjau priartėti prie laukinės Lietuvos gamtos. Mano svajonė išsipildė 2020-ųjų metų pavasarį, kai Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos buvo įvestas karantinas. Vos mokykloje prasidėjo nuotolinis mokymas, aš iškart išvykau į pietų Lietuvos etnografinį regioną Dzūkiją, kur turiu savo kaimą. Pasibaigus nuotolinėms pamokoms, aš kasdien vaikščiodavau po aplinkinius miškų masyvus, juos stebėjau ir tyrinėjau. Per keletą mėnesių jau žinojau visus kelius bei keliukus.

Pradėjau ieškoti gyvūnų – stirnų, elnių, briedžių – pėdsakų, fotografavau paukščius. Pastaraisiais metais man pavyko gyvai stebėti miško žvėris: stirnas, kiškius, lapes, o slapta kamera esu užfiksavęs briedžius, elnius bei lūšį. Parodoje pamatysite 10 įsimintiniausių akimirkų gamtoje, kurias įamžinau 2020-2021 metais“, – pasakoja Tadas.

default

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu