Gimnazijoje organizuota savanorystę siūlančių organizacijų mugė

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Gimnazijoje organizuota savanorystę siūlančių organizacijų mugė

Gimnazijoje organizuota savanorystę siūlančių organizacijų mugė

Siekdama palaikyti savanorystės idėją ir įkvėpti ją puoselėti kitus, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos bendruomenė surengė savanoriška ir labdaringa veikla užsiimančių organizacijų mugę, kurioje šios pristatė  savo veiklas, supažindino mokinius su savanorystės ir pilietinių veiklų galimybėmis Vilniaus mieste ir pakvietė į jas įsitraukti.

Mugėje gimnazijos mokiniai gyvai bendravo su svečiais, organizacijų atstovais, darbuotojais ir savanoriais iš Vilniaus jaunimo užimtumo skyriaus, regioninio karjeros centro ,,Karjeras“, BĮ Valakampių socialinių paslaugų namų, vaikų ir jaunimo klubų ,,Klevas“ ir ,,Meteoras“, Vilniaus Antakalnio atviro jaunimo centro ,,Žalianamis“, Všį ,,Ne imti, bet duoti“, atviro jaunimo centro ,,Bazė‘‘, pėsčiųjų žygių organizatoriaus ,,TrenkTuras“ ir Vilniaus atviro jaunimo centro MES. Renginyje dalyvavo savanorės iš Sakartvelo ir Armėnijos, kurios dalinosi tarptautinės savanorystės patirtimi ir įspūdžiais apie savanoriavimą Lietuvoje, Vilniaus Antakalnio atviro jaunimo centre ,,Žalianamis“. Inicijuodami bendravimą ir bendradarbiavimą su vietiniais ir tarptautiniais savanoriais, atveriame jaunimui ne tik naujas galimybes prasmingai įsitraukti į pilietines-socialines veiklas, bet ir įgyvendiname saviieškos Lietuvoje ir pasaulyje tikslus.

Skatindami mokinius ir palaikydami jų motyvaciją renginio metu išdalinome sukurtus skaitmeninius ženklelius, kurie buvo skiriami mokiniams už dalyvavimą, susipažinimą su kiekviena organizacija ir už atsakytus klausimus apie savanoriškas organizacijas.

Organizacijų mugės metu užsimezgę ryšiai ir draugystė su savanoriais atvers gimnazistams duris į savanorystę ir savęs realizavimą.

„Mes mėgavomės bendravimu su moksleiviais, bendra mugės atmosfera: šurmulys, bruzdesys, pokalbiai. Pasisėmėme jų jaunatviškumo, stengėmės suprasti, kuo jaunimas domisi, kas jiems aktualu, kokios apskritai jų nuotaikos. Puiku girdėti, kad moksleiviai žino, kas yra savanorystė ir ne vienas dalyvauja joje. Gera žinoti, kad jie domisi savanorystės veiklos galimybėmis ir konkrečiomis veiklomis“, dalinosi įspūdžiais ponia R. Gecevičienė iš Regioninio karjeros centro.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu