Gimnazijoje organizuota savivaldaus ugdymo savaitė

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Gimnazijoje organizuota savivaldaus ugdymo savaitė

Gimnazijoje organizuota savivaldaus ugdymo savaitė

Birželio 14–21 dienomis  mūsų gimnazijoje vyko savivaldaus ugdymo savaitė, per kurią mokinių mokymasis buvo struktūruotas ir suplanuotas taip, kad mokiniai patys valdytų savo veiklą bei pasirinktų kaip, kada ir kur mokysis. Tokio ugdymo tikslas – mokinių emocinis pasitenkinimas supratus, kad mokymo(si) veikla gali būti įdomi, naudinga, prasminga ir įveikiama.

Per savivaldaus ugdymo savaitę mokiniai vyko į temines ekskursijas ar išvykas bei dalyvavo susitikimuose su įdomiais žmonėmis. Savarankiškai dirbdami grupėse bendradarbiaudami ir mokydamiesi vieni iš kitų mokiniai kūrė 5–10 min. trukmės video reportažus apie profesijas, ekologiją bei savanorystę. Kviečiame susipažinti su video reportažais, kurie mokinių ir mokytojų nuomone buvo išskirtiniai.

Video reportažai iš savivaldaus ugdymo savaitės:

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu