Gimnazijos mokinys J. Kasakovskis – „Lietuvos tūkstantmečio vaikuose“!

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Gimnazijos mokinys J. Kasakovskis – „Lietuvos tūkstantmečio vaikuose“!

Gimnazijos mokinys J. Kasakovskis – „Lietuvos tūkstantmečio vaikuose“!

Šių metų lapkričio 10 dieną IIb klasės mokinys Julius Kasakovskis dalyvavo laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

Šioje laidoje rungiasi 5-12 klasių mokiniai iš visos Lietuvos. Projekto tikslas – supažindinti visuomenę su įvairiose Lietuvos mokyklose besimokančiais gabiais, visuomeniškais ir darbščiais mokiniais.

„Man patiko dalyvauti filmavime, tai buvo nauja ir įdomi patirtis. Tikrai ne kiekvieną dieną atsiduri prieš gausybę kamerų. Pasirodžiau ne taip gerai, kaip norėjau, bet visada galima bandyti dar kartą. Esu labai dėkingas savo palaikymo komandai. Siūlau visiems išbandyti savo jėgas šioje laidoje!“ – džiaugiasi J. Kasakovskis.

Kaip sekėsi mūsų gimnazijos mokiniui, sužinosite žiūrėdami „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ laidą, kurią rodys sausio 16 d. per LRT televiziją.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu