Įprasminkite savo 1.2% paramą ir prisidėkite prie gimnazijos augimo

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Įprasminkite savo 1.2% paramą ir prisidėkite prie gimnazijos augimo

Įprasminkite savo 1.2% paramą ir prisidėkite prie gimnazijos augimo

Mieli gimnazijos bendruomenės nariai,

kviečiame prisidėti prie mokyklos kūrimo, skiriant Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijai (į. k.: 300134269) 1,2% nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Su jūsų pagalba lengviau įgyvendiname Gimnazijos 2018-2022 m. strategiją bei patenkiname mokinių poreikius.

Skirdami 1,2% nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, paremsite:

  • Tarptautinio Bakalaureato programos gimnazijoje steigimą;
  • Mokinių tarybos ir pavienių mokinių iniciatyvų įgyvendinimą;
  • Priemonių, reikalingų ugdymosi turiniui skaitmeninti, įsigijimą;
  • Mokinių skatinimą už aukštus mokymosi pasiekimus ir laimėjimus konkursuose, olimpiadose bei varžybose.

Paremti gimnazijos veiklas taip pat galite pervesdami norimą pinigų sumą į gimnazijos finansus administruojančios Biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos „Skaitlis sąskaitą“ LT68 4010 0424 0395 1807, paskirtyje nurodydami: „Parama Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos veikloms.“

Dėkojame, kad esate kartu, tikite mūsų bendruomene ir padedate mokyklai augti.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu