Išskirtinė mokslo metų pradžios šventė

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Išskirtinė mokslo metų pradžios šventė

Išskirtinė mokslo metų pradžios šventė

Ši mokslo metų pradžios šventė ypatinga, mokanti mus saugoti vienas kitą ir būti vieningiems.

Rugsėjo 1-ąją gimnazijos kiemelyje mokiniai rinkosi dviem srautais. 10 val. nedrąsiai, bet ryžtingai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, išsirikiavo I-II klasių, o 13 val. su ugnele akyse ir optimizmu širdyse – III-IV klasių mokiniai.

Sugiedojus Lietuvos himną, pasisveikinus su mokytojais padrąsinantį sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Rytis Komičius. Jis juokavo, kad dantų šepetėlis ir termometras nuo šiol turėtų būti ant tos pačios lentynos, mat matuotis temperatūrą rytais turėtų įprasti kiekvienas.

Gimnazijoje laikytis naujos tvarkos, o pastebėjus peršalimo simptomų ar pakilusią kūno temperatūrą elgtis atsakingai bei likti namuose ragino tiek klasių kuratorės, tiek ir mokiniai – Upė Jarutytė ir Gustas Lukauskas. „Nepraraskime optimizmo, siekime savo užsibrėžtų tikslų, nepriklausomai nuo susiklosčiusios situacijos, ir viskas bus gerai“, – tikino moksleiviai.

Sakoma, muzika gydo, todėl muzikinių ansamblių pasirodymai buvo lyg vitaminai sielai. O kad jie būtų veiksmingesni, reikia pajudėti. Tuo pasirūpino gimnazijos šokėjai, dovanodami bendruomenei ritmingąją sambą.

Tegul šie mokslo metai būna dar vienas mūsų visų brandos įrodymas. Linkime sąmoningumo, atsakomybės ir, be abejo, naujų žinių!

 

Apie mus

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu