Išskirtinė mokslo metų pradžios šventė

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Išskirtinė mokslo metų pradžios šventė

Išskirtinė mokslo metų pradžios šventė

Ši mokslo metų pradžios šventė ypatinga, mokanti mus saugoti vienas kitą ir būti vieningiems.

Rugsėjo 1-ąją gimnazijos kiemelyje mokiniai rinkosi dviem srautais. 10 val. nedrąsiai, bet ryžtingai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, išsirikiavo I-II klasių, o 13 val. su ugnele akyse ir optimizmu širdyse – III-IV klasių mokiniai.

Sugiedojus Lietuvos himną, pasisveikinus su mokytojais padrąsinantį sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Rytis Komičius. Jis juokavo, kad dantų šepetėlis ir termometras nuo šiol turėtų būti ant tos pačios lentynos, mat matuotis temperatūrą rytais turėtų įprasti kiekvienas.

Gimnazijoje laikytis naujos tvarkos, o pastebėjus peršalimo simptomų ar pakilusią kūno temperatūrą elgtis atsakingai bei likti namuose ragino tiek klasių kuratorės, tiek ir mokiniai – Upė Jarutytė ir Gustas Lukauskas. „Nepraraskime optimizmo, siekime savo užsibrėžtų tikslų, nepriklausomai nuo susiklosčiusios situacijos, ir viskas bus gerai“, – tikino moksleiviai.

Sakoma, muzika gydo, todėl muzikinių ansamblių pasirodymai buvo lyg vitaminai sielai. O kad jie būtų veiksmingesni, reikia pajudėti. Tuo pasirūpino gimnazijos šokėjai, dovanodami bendruomenei ritmingąją sambą.

Tegul šie mokslo metai būna dar vienas mūsų visų brandos įrodymas. Linkime sąmoningumo, atsakomybės ir, be abejo, naujų žinių!

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu