Istorinė VVDG mokinių sėkmė respublikinėse smiginio varžybose

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Istorinė VVDG mokinių sėkmė respublikinėse smiginio varžybose

Istorinė VVDG mokinių sėkmė respublikinėse smiginio varžybose

Vasario 28 d. Vilniuje ,,Darts-Biliards“ klube vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Džiugu, kad mūsų gimnazijos vaikinų ir merginų komandoms galėjo atsovauti po dvi sportininkų rinktines. Po atkaklių rungtynių paaiškėjo varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta – T. Degutis (II a) ir J. Kasakovskis (III a)

III vieta – M. Radziukynas (III c) ir O. Vančys (I a)

I vieta – U. Kirdulytė (III b) ir R. Nagielaitė (III a)

II vieta – S. Židonytė (II b) ir K. Myrseht (III c)

Kovo 10 dieną pirmųjų vietų laimėtojai išvyko į respublikines smiginio varžybas, kurios vyko Elektrėnų laisvalaikio centre. Gausiai susirinko komandų iš visos Lietuvos mokyklų: 27 vaikinų ir 26 merginų komandos. Mūsų gimnazistai (Julius, Titas, Uršulė ir Rusnė) pirmąjį varžybų ratą iš savo pogrupio, laimėjus visus susitikimus, pateko į geriausių komandų 16-tuką. Antrame rate vykusios varžybos stebino moksleivių metimo taiklumu, greičiu ir įtampa. Šį kartą vaikinų ir merginų komandos atkakliose kovose, minimalia varžybinės situacijos  dalimi nusileido varžovams.

Tačiau paminėsime, kad respublikinėse varžybose, pirmą kartą gimnazijos istorijoje abiem komandoms pavyko patekti į šešioliktuką ir bendroje varžybų suvestinėje užimti 9-16 vietas. Kitąmet mokiniai pasiryžę patekti į 8-ių geriausių komandų sąrašą. Linkime smiginio komandos atstovams taiklių strėlių ir sėkmės ateities startuose!

Parengė E. Medzevičienė

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu