Išvyka į Gamtos tyrimų centrą

Gegužės 20 d. su biochemijos profilioklase keliavome į Vilniuje esantį Gamtos tyrimų centrą, kupiną mineralų, uolienų, meteoritų ir fosilijų.

Išvykos metu apžvelgėme ekspediciją ir įgijome daug naujų žinių  apie mūsų pasaulyje esančias ir į jį atkeliavusias medžiagas. Pavyzdžiui, aš sužinojau, jog meteoritai yra geležiniai ir akmeniniai, o kristalų molekulės, priklausomai nuo rūšies, sudaro struktūrą, kuri atitinka tam tikrą figūrą. Taip pat gavome patyrinėti meteoritus bei kristalus, tokius kaip piritas ar kvarcinio smėlio kristalas, iš arčiau. Pasinaudoję padidinamuoju stiklu kristaluose galėjome įžiūrėti mažus kristalinius gabalėlius ar juostas, o panaudoję tam skirtą lemputę pastebėti kristalo švytėjimą skirtingose vietose.

Labai džiaugiuosi, jog gavau galimybę nukeliauti į šią ekskursiją ir įgyti naujų žinių. Už šią išvyką esu dėkinga savo biochemijos profilio mokytojai Danguolei Skladaitienei.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu