Įvyko Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos Mokinių tarybos žiemos forumas

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Įvyko Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos Mokinių tarybos žiemos forumas

Įvyko Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos Mokinių tarybos žiemos forumas

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos Mokinių taryba sausio 15-16 dienomis organizavo forumą, kurio metu ruošėsi tolimesniems šių metų darbams.
Pirmąją dieną nauji nariai buvo supažindinti su Mokinių tarybos istorija, valdymo struktūra ir komitetų funkcijomis, taip pat išgirdo įkvepiančių gimnazijos direktoriaus Ryčio Komičiaus pasakojimų.
Antrąją forumo dieną buvo išrinkti nauji komitetų pirmininkai ir žmogiškųjų išteklių koordinatorius (ŽIK). Vėliau kiekvienas komitetas dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) mokymų vadovų paskaitose, aktualiose organizuojant komitetų darbą.
Ačiū kadenciją baigusiems pirmininkams už motyvacijos pliūpsnį, geros patirties sklaidą, o naujai išrinktiems pirmininkams linkime sėkmės atstovaujant mokiniams gimnazijoje.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu