Ką reiškia būti žurnalistu mūsų dienomis? Interviu su Karoliu Vyšniausku (vaizdo pokalbis)

  1. Pradžia
  2. Medijos
  3. Ką reiškia būti žurnalistu mūsų dienomis? Interviu su Karoliu Vyšniausku (vaizdo pokalbis)

Ką reiškia būti žurnalistu mūsų dienomis? Interviu su Karoliu Vyšniausku (vaizdo pokalbis)

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos (VVDG) žurnalistai tęsia interviu ciklą „Renkuosi profesiją“, skirtą jauniems žmonėms, planuojantiems savo ateitį. Rubrikoje kalbinami mokslo, meno, kultūros ir kitų sričių atstovai atskleidžia, kaip jie atrado savo gyvenimo kelią, suteikia galimybę moksleiviams pažvelgti į savo profesijos užkulisius. Šį kartą svečiuose – daugelio tekstų, projektų autorius, vienas tinklalaidžių Lietuvoje pradininkų, žurnalistas Karolis Vyšniauskas. Šiuo metu Niujorke gyvenantį pašnekovą kalbina Aistė Pugačiauskaitė.

Vaizdo pokalbio metu svarstyta, kas yra ir kuo ypatinga žurnalisto profesija mūsų dienomis, dalintasi smagiomis ar net kiek gluminančiomis istorijomis, įvykusiomis per dešimtmetę žurnalisto profesijos praktiką, kalbėta ir apie „perdegimo“ reiškinį.

Visą vaizdo pokalbį žiūrėkite VVDG feisbuko puslapyje

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu