Kalėdiniai tarpklasiniai sportiniai renginiai mokykloje

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Kalėdiniai tarpklasiniai sportiniai renginiai mokykloje

Kalėdiniai tarpklasiniai sportiniai renginiai mokykloje

Akivaizdu, kad karantino laikotarpiu trūksta sportinių varžybų, kuriose galėtų dalyvauti įvairių koncentrų mokiniai. Susidariusi situacija mažina komandinių susitikimų galimybę ir sportinio azarto pojūtį. Tačiau tenka pastebėti, kad mokiniai patys aktyviai organizuojasi ir siūlo įvairių sportinių renginių.

Kalėdiniai sportiniai renginiai gimnazijos sporto salėje vyko gruodžio mėnesį. Tinklinio turnyras 4×4 ir 6×6 vyko tarp atskirų 2, 3 ir 4 klasių mokinių srautų. Dalyviai su dideliu noru dalyvavo susitikimų kovose, kuriose parodė savo gebėjimą komunikuoti, sutarti ir atlikti techninius, bei taktinius tinklinio žaidybinius elementus.

Netradicinės sportinės savaitės metu mokiniai (II ir IV kl.) išbandė savo taiklumą žaisdami smiginio žaidimą. Dalyviai žaidė komandinį žaidimą 2×2 ir žaidimo užbaigimą (IIF klasės mokiniai), įvykdė užduotis pagal tarptautines taisykles, t. y. su dvigubu užsidarymu. Vyko vaikinų krepšinio tarpklasinės varžybos tarp 3 ir 4 klasių srautų. Susitikimai vyko atkakliai kovojant ir komandos varžėsi dėl kiekvieno taško. Finalinės rungtynės pasiekė tokią žaidybinę situaciją, kad norėdami išsiaiškinti nugalėtoją, rungtynių laikas buvo pratęstas net du kartus.

Fizinio ugdymo metodinė grupė

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu