Keletas prancūziškų naujienų

Rugilė Berčiūnaitė (II a kl.) lapkričio mėnesį dalyvavo Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos organizuotame konkurse “Mes premiers pas en français“ ir užėmė I-ąją vietą. Rugilė grafine planšete nupiešė japonišką komiksą (manga), kuriame papasakojo apie savo pirmuosius žingsnius su prancūzų kalba. Taip pat lapkričio 26 dieną įvyko konkurso parodos, skirtos Tarptautinei prancūzų kalbos mokytojų dienai paminėti, atidarymas Prancūzų
institute.

Kamilė Tubelytė (III e kl.) mokinė dalyvavo rašinių konkurse, kuriame reikėjo pristatyti pasirinktą Lietuvos miestą. Kamilė pristatė savo gimtąjį Kupiškį. Rašinys buvo puikiai įvertintas už nepriekaištingai sukurtą tekstą prancūzų kalba. Mokinė apdovanota Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos įsteigtais prizais.

Dominyka Vaškovič (I e kl.) užėmė penktą vietą nacionaliniame prancūziškų komiksų kūrimo konkurse “Dix mots « qui (ne) manquent pas d’air! »“, kurį organizavo Prancūzų institutas Lietuvoje ir Wallonie-Bruxelles International agentūros, bendradarbiaudamos su LR Užsienio reikalų ministerija.

Kita džiugi naujiena – ne tik mokinių, bet ir visos bendruomenės pasiekimai. Socialiniame tinkle „Facebook“ susivieniję bendruomenės nariai laimėjo 50 jaunimo knygų prancūzų kalba gimnazijos bibliotekai. Dėkojame leidyklai „Debesų ganyklos“ už puikią iniciatyvą ir mūsų bendruomenei už palaikymą.

Džiaugiamės, kad daug gimnazijos mokinių dalyvauja konkursuose, virtualiuose renginiuose prancūzų kalba, taip pat bendrauja prancūzų kalba, yra kūrybiški, domisi frankofoniškuoju pasauliu, kultūra.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu