Kelialapis į Europos čempionatą

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Kelialapis į Europos čempionatą

Kelialapis į Europos čempionatą

Mūsų gimnazijos II a klasės mokinė Barbora Rakauskaitė dalyvavo Europos atrankos antrojo etapo tinklinio varžybose, kuriose U-18 merginų grupė pirmą kartą prasibrovė į Europos čempionatą. Varžybos vyko Austrijoje balandžio 10-13 dienomis. Varžybose merginos iškovojo garbingą 2-ąją vietą, kurios užteko, kad užtikrintų galimybę dalyvauti Europos čempionate. Barbora mielai sutiko papasakoti apie buvusius ir būsimus planus varžybose.
Barbora: Pasiruošimas buvo tikrai intensyvus, skirta daug darbo ir laiko, tačiau smagu, jog sunkus darbas atsiperka. Europos čempionatas vyks jau liepos 1-14 dienomis, tad pasistengsime parodyti visas savo jėgas ir dar daugiau. Tiesą sakant, mes nesitikėjome laimėti prieš Austrijos ir Danijos komandas ir mažai kas mumis tikėjo, tačiau taisykles reikia laužyti, taip pat nebijoti atiduoti viso savęs, kovoti ir taip perrašinėti (Lietuvos tinklinio) istoriją. Didelę įtaką mūsų laimėjimui turėjo ir treneriai, kurie analizavo priešininkus, kūrė naujas strategijas, kurias gerai pavyko pritaikyti varžybose.
Adrija Veličkaitė

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu