Komunikacijos profilio veikloje – vis daugiau patirčių

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Komunikacijos profilio veikloje – vis daugiau patirčių

Komunikacijos profilio veikloje – vis daugiau patirčių

Sausio 21 d. komunikacijos profilio devintokams pamoką vedė 20 metų patirtį turintis retorikos bei sąmoningo kvėpavimo mokytojas, konsultantas personalo valdymo klausimais Donaldas Duškinas, vedęs mokymus tokioms įmonėms kaip „Nokia Lietuva“, „Toyota Baltic“, „TELE2“, „Microsoft Baltic“, „Lietuvos radijo ir televizijos centras“, „Lietuvos Respublikos Apeliacinis teismas“ ir kt.

Pamokos metu lektorius koncentravosi į modernios komunikacijos pagrindus, analizavo pavyzdžius iš garsenybių kalbų. Svečias kartu su mokiniais analizavo, ką žmonės linkę daryti sakydami kalbas, ir aptarė, kaip kalbėtojo balsas bei  kūno kalba nuteikia auditoriją. Buvo aiškinamasi, kokią informaciją klausytojams perteikia kalbėtojo stovėsena, rankų gestai bei kiti judesiai, kurie ir sudaro didžiąją dalį viešojo kalbėjimo poveikio. Taip pat svečias parodė kelis įdomius ir linksmus pratimus, kurie padeda lavinti balsą.
Mokiniams be galo patiko Donaldo Duškino apsilankymas: jo įžvalgos ir patarimai suteikė naudingų žinių, kurios tikrai padės ruošiant kalbas ateityje. Kiekvienas išėjęs po paskaitos liko sužavėtas bei labiau susidomėjęs retorikos menu ar padrąsintas kalbėti. Komunikacijos profilio mokiniai dėkoja savo mokytojai Anai Jankelevič už šio susitikimo organizavimą ir pagalbą norintiems siekti aukštumų komunikacijos
pasaulyje.

Straipsnio autorė – mokytoja Ana Jankelevič

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu