Kultūros ministerijos diskusija „Tarp eilučių“: kokių valstybinių švenčių ir minėjimų nori jaunoji karta“?

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Kultūros ministerijos diskusija „Tarp eilučių“: kokių valstybinių švenčių ir minėjimų nori jaunoji karta“?

Kultūros ministerijos diskusija „Tarp eilučių“: kokių valstybinių švenčių ir minėjimų nori jaunoji karta“?

 Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos istorijos mokytojas Tomas Vaitkūnas ir III klasės mokinė Vakarė Vidžiūnaitė dalyvavo Kultūros ministerijos organizuotame renginyje-diskusijoje „Tarp eilučių: kokių valstybinių švenčių nori jaunoji karta?“ Diskutavome apie jaunimo įsitraukimą į atmintinų dienų šventimą, ieškojome geriausios formos švęsti valstybines šventes.

Nuoroda į diskusiją:

https://fb.watch/nsKKKxv1t-/

Nuoroda į radijo laidą:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000297098/ryto-allegro-kokiu-valstybiniu-svenciu-ir-minejimu-nori-jaunoji-karta?time_start=3547

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu