„Kūrybingumo mokyklos“ konkurse – VVDG mokinių pergalės

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. „Kūrybingumo mokyklos“ konkurse – VVDG mokinių pergalės

„Kūrybingumo mokyklos“ konkurse – VVDG mokinių pergalės

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos mokiniai dalyvavo „Kūrybingumo mokyklos“ konkurse „1 minutės filmas“. Vadovaujant etikos mokytojui Gintarui Intai mokyklos auklėtiniai parengė vaizdo įrašą, susijusį su fenomenais grįstu ugdymu. Fenomenais grįstas ugdymas – tai Suomijoje taikomas metodas, kurio esmė neskaidyti mokymosi proceso į disciplinas, bet pradėti nuo konkrečios problemos arba iššūkio.

VVDG bendruomenė džiaugiasi, kad IV kl. mokinė Paula Babonaitė laimėjo pagrindinį konkurso prizą – Vilniaus universiteto 500 eurų stipendiją, o trečių klasių mokiniai – Deimantė Mickutė, Georgijus Neverovskis ir Benita Liškauskaitė – mecenatų įsteigtus prizus. Sveikiname!   

Mokinių kūrybinius vaizdo darbus bei visas „Kūrybingumo mokyklos“ laidas apie fenomenais grįstą ugdymą galima peržiūrėti LRT mediatekoje: https://www.lrt.lt/mediateka/video/kurybingumo-mokykla.

Konkurso projekto steigėjai: „Kūrybingumo mokykla“, „Council for Creative Education (CCE) Finland“ bei Talino universitetas, projektą remia „Nordplus“ programa, plėtojama Šiaurės ministrų tarybos biuro.

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu