Kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Savanorystė. Savo ateities link“

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Savanorystė. Savo ateities link“

Kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Savanorystė. Savo ateities link“

Dėkodama Vilniaus miesto savivaldybei už paramą, 2020 m. gruodžio 4, 8 ir 10 dienomis Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija kviečia dalyvauti nuotolinėje konferencijoje “Savanorystė. Savo ateities link”. Nors konferencijos tikslinė auditorija yra I-IV klasių mokiniai, tačiau jos tiesiogines transliacijas kviečiami stebėti visi, kuriems artimos savanorystės, pilietiškumo ir demokratijos temos.
Norėdami daugiau sužinoti apie renginį, apsilankykite konferencijos Facebook puslapyje bei jį “pamėkite” https://www.facebook.com/Savanoryst%C4%97-Savo-ateities-link-104086684878776/

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu