Marcelino Šikšnio 150 metų jubiliejaus minėjimas ir knygos apie VVDG pristatymas

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Marcelino Šikšnio 150 metų jubiliejaus minėjimas ir knygos apie VVDG pristatymas

Marcelino Šikšnio 150 metų jubiliejaus minėjimas ir knygos apie VVDG pristatymas

 „Esu įsitikinusi ir nuolatos pakartoju, kad tik gerbdami savo tautos istorinę atmintį – žmones, dirbusius ir daug nuveikusius lietuvių tautinės kultūros ir švietimo srityje – kuriame savo kartos ateitį“, – sako straipsnio apie Marceliną Šikšnį-Šiaulėniškį (1874-1970) autorė Jūratė Jagminienė.
Šį pirmadienį gimnazijoje vykusią integruotą pamoką – renginį skyrėme Marcelino Šikšnio 150 metų jubiliejui paminėti ir knygai apie VVDG istoriją pristatyti. Marcelinas Šikšnys – garsus lietuvių pedagogas, dramaturgas, publicistas varpininkas, matematikos vadovėlių autorius, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius, aktyvus visuomenės ir kultūros veikėjas.
 Renginyje dalyvavo buvusi Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorė, knygos „Durys“ sudarytoja Danutė Puchovičienė ir Antano Vienuolio progimnazijos direktorius Kęstutis Subačius.
#marcelinasšikšnys #VVDG #istorija

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu