Medicinos profilio mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto Zoologijos muziejuje

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Medicinos profilio mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto Zoologijos muziejuje

Medicinos profilio mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto Zoologijos muziejuje

Medicinos profilio Ic klasės moksleiviai kartu su biologijos mokytoja Violeta Kundrotiene apsilankė VU GMC Zoologijos muziejuje. Ekskursijos vadovė papasakojo trumpą muziejaus istoriją, supažindino su ypatingiausiais zoologijos muziejaus eksponatais. Muziejaus ekspozicijoje galima rasti įspūdingas vabzdžių, egzotiškų vorų išnarų, retų paukščių, inkliuzų, fosilijų kolekcijas. Viena įdomesnių – didelė iškamšų kolekcija. Ekskursijos metu susipažinome su didžiausiais-mažiausiais, pavojingiausiais-nuodingiausiais, gražiausiais-protingiausiais muziejuje saugomais pasaulio gyvūnais, išgirdome, kodėl nyksta kai kurios rūšys ir ką reikėtų daryti, kad būtų galima jas išsaugoti.

Didžiausią įspūdį paliko vabzdžių kolekcija, kuri yra viena didžiausių Baltijos šalyse.  Muziejus svarbi edukacinė institucija, pritraukianti ne tik studentus, bet ir visuomenę, kuri gali tyrinėti ir suprasti gamtos grožį ir įvairovę. Visiems rekomenduočiau apsilankyti šiame muziejuje, nes Vilniaus universiteto zoologijos muziejus yra ne tik svarbus kultūros paveldas, bet ir puiki vieta mokytis ir dalintis žiniomis apie gyvybės įvairovę. Dėkojame mokytojai už suteiktą galimybę pabuvoti VU GMC.

Viltė Truskaitė 1c klasė

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu