Meninio ugdymo projektas „Tvarios mados paroda“

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Meninio ugdymo projektas „Tvarios mados paroda“

Meninio ugdymo projektas „Tvarios mados paroda“

Drabužių dizainu ir siuvimu užsiimu neilgai. Ši veikla nėra tokia paprasta, kaip atrodo. Tai reikalauja įgūdžių, kūrybos, kruopštumo, žinių ir stiprybės atsitiesti suklydus. Tačiau mano kelionė šioje srityje nepasibaigia drabužių kūryba. Aš taip pat susidomėjau mados industrijos daroma žala gamtai. Nuo mažens gamta man tarsi antri namai, mylėti ir saugoti ją – pareiga. Sužinojus apie drabužių daromą žalą, pasikeitė požiūris į greitąją ir žalingą mados industriją. Tad kuriant rūbus gimė siekis žengti tvarumo keliu. Kam išmesti drabužius, jeigu galima juos panaudoti dar kartą? Kam pirkti ir skatinti greitąją madą, kai gali pasisiūti pats? Projektas atskleidžia galimybes, kaip kiekvienas galime prisidėti prie tvaresnės ateities.

Kol kas dizainas yra tik mano hobis, tačiau kurti ir tobulėti tikrai nenustosiu. Mano tikslas – įkvėpti kitus kurti ekologiškesnę ateitį. Linkiu visiems mažiau pirkti, daugiau kurti, siūti, naudoti keliskart. Savo įvaizdĮ paįvairindami vintažu, ieškodami įkvėpimo senovės madose ir stiliuose, galime grąžinti vartojimui tai, kas tapo nebereikalinga mūsų spintose.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu