Mokytojai- badmintono žaidimo mokymuose

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Mokytojai- badmintono žaidimo mokymuose

Mokytojai- badmintono žaidimo mokymuose

Lietuvos badmintono federacija pradėjo projektą „Mano klasė žaidžia badmintoną“, kurio tikslas – padėti mokykloms atrasti naują neįtikėtinai įtraukiančią sporto šaką – badmintoną ir kartu su kūno kultūros mokytojais ugdyti mokyklose naujus badmintono talentus. Delfi sporto centre LBF treneriai mokytojams surengė mokymus, kurių metu mokytojai įgijo tiek teorinių, tiek praktinių žinių, taip pat esant poreikiui mokyklose buvo pažadėtos surengti pristatomąsias badmintono pamokos.
Badmintono patrauklumas yra tame, kad jį žaisti gali visi, o išmokti šio sporto technikos nėra sudėtinga. Mokykloms, kurios pirmosios užsiregistravo į projektą „Mano klasė žaidžia badmintoną“ (tame tarpe ir mūsų gimnazija), LBF padovanojo badmintono inventoriaus komplektus. Planuojama 2022 m. vasario mėnesį pakviesti mokyklas į nacionalinį mokyklų turnyrą.

Parengė Elena Medzevičienė

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu