Nacionalinėje daugiakalbystės olimpiadoje VVDG auklėtiniai užėmė prizinę vietą

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Nacionalinėje daugiakalbystės olimpiadoje VVDG auklėtiniai užėmė prizinę vietą

Nacionalinėje daugiakalbystės olimpiadoje VVDG auklėtiniai užėmė prizinę vietą

Lapkričio 13 d. Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje daugiakalbystės olimpiadoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai – Matas J. (I kl.), Kamilia Z. (III kl.) ir Mykolas K. (IV kl.).
Mokiniai atliko užduotis anglų, vokiečių, prancūzų ir rusų kalbomis. Komanda puikiai pademonstravo savo kalbines, kūrybines, sociokultūrines žinias, atlikdama kalbėjimo ekspromtu, motyvacinio laiško ir CV rašymo, sporto žinių įgarsinimo, paveikslėlio atpasakojimo, žinių viktorinos ir slemo (raiškiosios poezijos, dainos) užduotis. Sveikiname III-osios vietos nugalėtojus!

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu