Netradicinėje medicinos profilio pamokoje – gimnazistės mama, gydytoja ginekologė, diskutavo apie mediko profesiją

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Netradicinėje medicinos profilio pamokoje – gimnazistės mama, gydytoja ginekologė, diskutavo apie mediko profesiją

Netradicinėje medicinos profilio pamokoje – gimnazistės mama, gydytoja ginekologė, diskutavo apie mediko profesiją

Netradicinėje pamokoje I c klasės medicinos profilio moksleiviams gydytoja ginekologė, gimnazistės Ugnės Žvinytės mama Ramona Čepulienė papasakojo apie mediko profesiją, įvardijo, kokie iššūkiai laukia ją pasirinkus, trumpai pristatė  medicinos mokslo istoriją. Pakaitos metu moksleiviai sužinojo apie medicinos mokslo sritis ir studijų galimybes. Viešnia pristatė savo profesiją ir kalbėjo apie kelią, kurį turi nueiti siekiantys tapti gydytojais. Pasirodo, jeigu nori būti geras specialistas, reikia mokytis visą gyvenimą!

Ši pamoka buvo labai naudinga norintiems arba galvojantiems studijuoti mediciną, nes iš pirmų lūpų  buvo galima išgirsti apie būsimų medikų laukiančius iššūkius ir išsklaidyti kai kuriuos mitus. Neabejoju, kad šis susitikimas padėjo gimnazistams, svarstantiems apie savo gyvenimo profesiją.

Ugnė Žvinytė I c

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu