Partnerystės su ISM universitetu apžvalga

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Partnerystės su ISM universitetu apžvalga

Partnerystės su ISM universitetu apžvalga

2021 metai nestokojo iššūkių, tačiau būtent pokyčiai kiekvieną iš mūsų paskatina galvoti inovatyviai ir kūrybiškai.

Akademinių metų pradžioje gimnazijos direktorius Rytis Komičius dalyvavo ISM organizuotoje direktorių konferencijoje „Mokykla – patrauklus ir šiuolaikiškas darbdavys“. Jos metu mokyklų vadovai žinias gilino vadovavimo, lyderystės, motyvavimo, mokymo ir mokymosi temose, dalijosi savo patirtimis ir pasiūlymais diskusijų metu bei užmezgė vertingus ryšius su kitais švietimo atstovais.

Jau antrus metus iš eilės mūsų gimnazija sėkmingai dalyvauja ISM Verslo klasės projekte. Šį pusmetį ISM ekspertai turėjo 2 susitikimus su moksleiviais. Susitikimų metu buvo stiprinamos ekonomikos, verslumo, finansinio raštingumo bei bendro lavinimo žinios.

  • Spalio 15 d. pirmąją ISM Verslo klasės pamoką „Savanaudiškumas – žmonijos progreso variklis?“ mokiniams vedė ISM universiteto bei Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos alumnas, verslo konsultacijų bendrovės „Civitta“ analitikas Darius Krulikovskis.
  • Gruodžio 17 d. gimnazijoje vyko antroji ISM Verslo klasės pamoka, kurioje lankėsi ISM Ekonomikos ir politikos studijų programos vadovas  dr. Vincentas Vobolevičius. Pamokos tema: „Diktatorius per prievartą? Kodėl protestai Baltarusijoje neatnešė demokratinių permainų?“

ISM Verslo klasės projekte dalyvaujantys mokiniai mokslo metų pradžioje taip pat buvo apdovanoti ISM darbo knygomis.

Šį pusmetį gimnazijoje buvo pradėti fizinės ISM Verslo klasės projektavimo darbai. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija taps viena pirmųjų mokyklų, kurioje bus įrengta moderni, patraukli ir produktyvumą skatinanti erdvė.

Pamokų turinį stiprinome ir nuotoliniu būdu. Lapkričio mėnesį su gimnazijos ekonomikos mokytojomis pasidalijome pirmąja įrašyta mokomąja medžiaga „Personal Branding: student edition“. ISM Verslo klasės mokiniams skirtoje pamokoje dr. Dominyka Venciūtė, ISM dėstytoja, „Persona Cognita“  įkūrėja ir asmeninio prekės ženklo kūrimo specialistė, pasidalijo asmeninio prekės ženklo kūrimo ypatumais.

Gruodžio mėnesį mokyklos bendruomenė gavo virtualią kalėdinę dovaną – įrašytą viešojo kalbėjimo pamoką su ISM alumne, debatų čempione ir viešojo kalbėjimo trenere Inga Kievišaite.

Džiaugiamės ir didžiuojamės bendradarbiavimo ryšiais su ISM universitetu bei tikimės, kad ateityje jie tik stiprės.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu