Paskaita VU Filosofijos fakultete

Žiūrėdami į lentą mes ją suvokiame paprastai. O ar suvokiame lentos suvokimą ir kokios šio suvokimo sąlygos?
Šiomis ir kitomis I. Kanto transcendentalinės filosofijos temomis VVDG mokiniai domėjosi kartu su filosofijos ir etikos mokytoju Luku Strelnikovu VU Filosofijos fakulteto legendinėje 209 auditorijoje.
Dėkojame VU Filosofijos fakultetui,  doc. dr. Jolantai Saldukaitytei ir Filosofijos mokytojų asociacijos pirmininkei Miglei Petronytei už kvietimą bei prof. dr. Mintautui Gutauskui už aiškią ir įtraukiančią paskaitą.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu