Poezijos gniūžtė

Eilėraščių deklamavimas, arba kaip gimnazistai atrado poeziją Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijai prisijungus prie Vilnius UNESCO literatūros miesto ir studijos „Diemedis“ organizuojamo renginio „POEZIJOS GNIŪŽTĖ“.
Gruodžio 14 dieną, kai gamta žaismingai pokštavo ir  radauskiškai lietus plonom stiklinėm kojom bėginėjo palangių nelygiais klavišais, į I ir II gimnazijos klasių pamokas netikėtai įskriejo snieguotos poezijos gniūžtės, įnešdamos šiek tiek malonaus išgąsčio, kaip ir nutinka prieš kiekvienas šventes, nors joms ruošiesi praktiškai visą lapkritį (gamini plakatus, vartai įvairiose vietose siūlomą poezijos meniu, ieškai to SAVO eilėraščio).
Poezija, jaukiai spragsint židiniui (pagelbėja šiuolaikinės technologijos!), plevenant žvakių liepsnelėms gerų emocijų kupinomis gniūžtėmis maloniai palietė kiekvieną. Pasirodo, tos lietuvių autorių eilės gerai kimba į širdis ir kuria tarp mokinių ir mokytojų glaudžius pasitikėjimo ryšius.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu