Renginys ,,Ėjimas, kuris keičia“

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Renginys ,,Ėjimas, kuris keičia“

Renginys ,,Ėjimas, kuris keičia“

 

Rugsėjo 25 d. VVDG mokinių ir mokytojų žygeivių komandos dalyvavo miesto renginyje ,,Ėjimas, kuris keičia“. Mūsų gimnazijos komanda pasirinko įveikti mokymosi įstaigų iššūkį, kuriame buvo svarbus gausus dalyvių skaičius.

Specialiai paruoštomis 5, 10 ir 25 km trasomis visos komandos žygiavo Vilniaus miesto gatvėmis.

Vaikščiojimo renginyje grožėjomės rudenėjančiu Vilniumi, būdami drauge gryname ore patyrėme džiugių emocijų, ilsėjomės tam skirtose stotelėse, o įveikę trasą su puikia nuotaika grįžome į  namus.

Aktyviausių mokyklų ėjimo Taurei laimėti – iškovota III vieta.

Lauksime naujų startų ir dėkojame visiems dalyviams!

Parengė E. Medzevičienė

 

 

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu