Sezono pabaiga atnešė ne vieną laimėjimą

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Sezono pabaiga atnešė ne vieną laimėjimą

Sezono pabaiga atnešė ne vieną laimėjimą

Mūsų gimnazijos II f klasės mokinė Adrija Veličkaitė dalyvavo Vilniaus karatė lygos paskutiniajame šio sezono IV etape, kuriame sužibėjo net 2 aukso medaliai ir viena 3-oji vieta. Laimė neturi ribų, kovotoja trumpai pasidalino savo emocijomis:
Adrija: „Varžybos vyko „Vilniaus lengvosios atletikos manieže“,  į kurį susirinko daugiau nei 800 kovotojų.  Pasiruošimas ir trenerių pagalba padėjo pasiekti gerą rezultatą ir papildyti savo lentyną naujais laimėjimais. Varžybose visada turi parodyti geriausia, kad ir kokia situacija bebūtų, sportininko kelias nesibaigia vienu laimėjimu ar keliais, tai ilgas kelias kiekvieno laimėjimo link, sunkus pasiruošimas, savo baimių įveikimas. Reikia tobulėti ir kaskart parodyti geriausią save, būtent tai lemia norą kilti aukščiau. Didžiausia padėka trenerėms Magdalenai Kasparei ir Edit Abraham.“

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu