Šimtadienio šventėje keliavome laiku

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Šimtadienio šventėje keliavome laiku

Šimtadienio šventėje keliavome laiku

Šimtadienis – viena didžiausių abiturientų švenčių. Ji primena, jog iki egzaminų liko vos 100 dienų ir nenumaldomai artėja permainų laikas.

Tiesa, 104-osios abiturientų laidos Šimtadienio šventės datą smarkiai pakoregavo Covid-19 situacija šalyje. Tačiau geriau vėliau nei niekada. Todėl džiaugiamės, kad balandžio 8 dieną, iki pirmojo egzamino likus vos 54 dienoms, įvyko šis, ypač svarbus abiturientų renginys.

III klasių gimnazistai Šimtadienio šventę rengė tema „Rytojus buvo vakar“, kviesdami keliauti laiku ir prisiminti pačias gražiausias akimirkas nuo ankstyvosios vaikystės, patirčių darželyje iki pasiruošimo egzaminams mokykloje. Šventės metu netrūko juoko ir gerų emocijų.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu