Smagus ir spalvingas 108-asis pirmosios lietuviškos gimnazijos gimtadienis

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Smagus ir spalvingas 108-asis pirmosios lietuviškos gimnazijos gimtadienis

Smagus ir spalvingas 108-asis pirmosios lietuviškos gimnazijos gimtadienis

Spalio pradžią nuspalvino smagus ir išskirtinis 108-asis Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos gimtadienis. Šios progos renginys buvo ypatingas – jį organizavo gimnazijos mokiniai.

Šventinį rytą gimnazijos mokinius ir mokytojus pasitiko direktorius, sveikindamas ir kviesdamas vaišintis gimtadienio gardumynais. Popietinėje šventės dalyje gimnazistai atliko lietuviškos estrados primadonos Džordanos Butkutės hitą „Nemylėjau tavęs“ bei nepakartojamos britės Amy Winehouse dainą „Valerie“. Vėliau III klasės mokinys pakvietė direktorių Rytį Komičių į šiltą pokalbį, kurio metu gimnazijos vadovas paatviravo ne tik apie darbą šioje nuostabioje mokykloje, bet ir savo asmeninius pomėgius. Popietę vainikavo mokyklos svečiai – grupė „Mono Tres“. Šio trejeto energija privertė kiekvieną stebintįjį palikti sėdimas vietas ir žengti ant parketo.

Įspūdžiais dalinasi renginį stebėję mokiniai:

„Šių metų mokyklos gimtadienis buvo vienas jaukesnių renginių: pirmą kartą mačiau, kaip direktorius atvirai, šiltai ir linksmai kalbėjosi ir atsakinėjo į klausimus. Mokyklos ansamblis taip pat puikiai atliko savo darbą ir surengė labai jaukų pasirodymą, o grupė, kuri koncertavo, tapo mano nauju atradimu.“

„Renginys buvo labai įspūdingas, smagu, kad jį rengė mokiniai. Labai patiko direktoriaus interviu, tai tik dar kartą parodė, koks jis šaunus. Mokyklos ansamblio pasirodymo metu kūną krėtė šiurpuliukai, o grupė nustebino tuo, kad nuo kėdžių šokti pakėlė net mokytojus.“

Ieva Vilutytė II d

 

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu