Susitikimas su poetu Tadu Zaronskiu

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Susitikimas su poetu Tadu Zaronskiu

Susitikimas su poetu Tadu Zaronskiu

Tadas Zaronskis šiandien į gimnaziją atėjo su spalvinimo knygele draugams. Gali kilti klausimas, ar tikrai žmogus atėjo paspalvinti su gimnazistais? Na, taip. „Spalvinimo knygelė draugams“ – debiutinis poeto eilėraščių rinkinys, tad klausydamiesi poeto skaitomų eilių spalvinome savo vaizduotę mums patinkančiomis spalvomis. Poezijos skaitymai ir pokalbis su gimnazijos devintokais apie šiuolaikinę lietuvių poeziją ir  mėgstamiausius autorius  skatino pagalvoti apie asmeninį santykį su literatūra, mokykline literatūros programa. Šis susitikimas – galimybė pasimatyti su jaunu, šiomis dienomis poeziją kuriančiu žmogumi, drąsiai ir betarpiškai bendraujančiu su mokiniais, atsakančiu į jiems rūpimus klausimus.
Susitikimus su rašytojais remia akcija „Lietuva skaito“.
Akcija #LietuvaSkaito –  tai gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgaAvimo, kalbos ir knygos dieną, vykstantis visuomeninis renginys, skatinantis skaitymo kultūrą. Dėmesys literatūrai skiriamas visą gegužę, tad visą mėnesį vyksta įvairūs literatūros renginiai, skaitymai, susitikimai su autoriais, diskusijos, dalijamasi knygų rekomendacijomis.  Šiemet akcijai „Lietuva skaito“ – 10 metų, Spaudos atgavimui – 120! Akciją remia Lietuvos kultūros taryba, organizuoja @lietuvos_leideju_asociacija
@lietuva.skaito @garssanstete

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu