Sveikiname Džiugą Matulį

Šių metų vasarį vykusiame respublikiniame (9-10 kl.) anglų kalbos konkurso Vilniaus miesto etape mūsų gimnazistas Džiugas Matulis buvo geriausias Vilniuje ir užėmė pirmąją vietą! 

Balandžio 12-13 d. šalies etapas Palangoje stebino dalyvių iš visos Lietuvos gausa, mat konkurse varžėsi 77 mokiniai iš 57 savivaldybių. Džiugas ir vėl pradžiugino! Jis buvo tarp geriausiųjų ir užėmė ketvirtą vietą.

Sveikiname ir džiaugiamės!

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu