Sveikiname ir didžiuojamės!

IV klasės mokinė Deimantė Grincevičiūtė, dalyvavo ir iškovojo II vietą specialiame „SVEIKO MIESTO” iššūkyje Lietuvos mokykloms.
Deimantė, socialiniuose tinkluose, pateikė filmuotą medžiagą, kaip atliko šuolio į tolį iššūkį ir pažymėjo „Sportland Lietuva” paskyras. Tik tiek.
I vieta – kūno kultūros pamoka nugalėtojo ar nugalėtojos klasei su A. Palšyte ir M. Stonkum bei galimybė išsirinkti sportinio inventoriaus „Sportland“ parduotuvėse už 300 EUR.
II vieta – galimybė išsirinkti sportinio inventoriaus „Sportland“ parduotuvėse už 200 EUR.
III vieta – galimybė išsirinkti sportinio inventoriaus „Sportland“ parduotuvėse už 100 EUR.

Dalyvaukite, judėkite ir laimėkite!

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu