Sveikiname komiksų konkurso „O jei pavasaris niekada neateis?…“ nugalėtojus

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Sveikiname komiksų konkurso „O jei pavasaris niekada neateis?…“ nugalėtojus

Sveikiname komiksų konkurso „O jei pavasaris niekada neateis?…“ nugalėtojus

Balandžio pabaigoje gimnazijos mokiniai dalyvavo šalies užsienio kalbų komiksų konkurse „O jei pavasaris niekada neateis?…“ Šią savaitę konkurso darbų vertinimo komisija išrinko nugalėtojus.Anglų kalba:

I vieta – „Extinction of the flowers“, Rūta Šimonytė, I klasė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija, mokinę ruošė anglų k. mokytoja Vitalija Kliaščiūtė.

II vieta – „What if spring never came?“Kamilė Kaminskaitė, I klasė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija, mokinę ruošė anglų k. mokytoja Vitalija Kliaščiūtė.

Kviečiame pavartyti nugalėtojų darbus: https://read.bookcreator.com/QPPYVRZgh7bmdWovcvi2KvVvydB3/v0zNaDJ9So2Zpf1SCVpAag

Dovanos ir diplomai mūsų mokyklą pasieks artimiausiu metu. 

Nuoširdžiai sveikiname!

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu