Sveikiname Lietuvos kikbokso čempioną

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Sveikiname Lietuvos kikbokso čempioną

Sveikiname Lietuvos kikbokso čempioną

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos IIe klasės mokinys Adomas Alanas Razma Lietuvos Kikbokso (K – 1) čempionate, kuris vyko 2021 m. rugsėjo 11 dieną Druskininkuose, 71 kg svorio kategorijoje iškovojo I – ąją vietą. 

Adomas jau ketvirtus metus lanko Valetudo MMA akademiją. Jį treniruoja 2012 metų olimpiados   čempionas Evaldas Petrauskas, Artemijus Sitenkovas –  graplingo ir  kovinio sambo Europos  čempionas ir Augustas Šalkauskas – daugkartinis Lietuvos MMA čempionatų nugalėtojas.

Sveikiname nugalėtoją Adomą ir linkime naujų pasiekimų sporte.

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu