Sveikiname Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtojus

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Sveikiname Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtojus

Sveikiname Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtojus

2021 m. balandžio 23 d. nuotoliniu būdu vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtojų apdovanojimo ceremonija. Džiugu, kad šio konkurso laureatais, II vietos laimėtojais tapo ir mūsų gimnazijos Literatūrinės kompozicijos „Tyla ir žodžiai, žodžiai ir tyla“ pagal P. M. Elijo Martinenko kūrybą dalviai: Deividas A., Andrius G., Emilijus V., Ramūnas K., Gindra K., Gustė K.

Kompozicijos scenarijų kūrė ir mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rima Razmienė. Mokiniai bus apdovanoti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomais.

Kompoziciją galite pažiūrėti čia:

 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu