Sveikiname Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos stalo teniso merginų ir vaikinų komandas

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Sveikiname Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos stalo teniso merginų ir vaikinų komandas

Sveikiname Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos stalo teniso merginų ir vaikinų komandas

   Sveikiname Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos stalo teniso merginų ir vaikinų komandas, iškovojusias pirmąsias komandines vietas Vilniaus miesto mokyklų žaidynių varžybose.

   Sausio 19 dieną Vilniaus sporto mokykloje „Tauras“ susirinko 13 stalo teniso žaidėjų komandų. Vaikinų komandų buvo net 10. Iškovojus 4 pergalę savo pogrupyje, mūsų gimnazijos mokinių komanda pateko į finalinio ketverto etapą. Susitikimą dėl 3-4, o vėliau dėl 1-2 vietos  laimėjo VVDG vaikinų komanda. Gimnazijos merginų stalo teniso komanda  laimėjo  du finalinius susitikimus ir tapo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių nugalėtojomis.

Nuoširdžiai sveikiname mūsų gimnazijos komandas ir linkime sėkmės kito etapo varžybose!

Parengė E. Medzevičienė

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu