Sveikiname VVDG merginų ir vaikinų badmintono komandas

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Sveikiname VVDG merginų ir vaikinų badmintono komandas

Sveikiname VVDG merginų ir vaikinų badmintono komandas

Vasario mėn. 23 dieną mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų badmintono komandos dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių badmintono varžybose. Į Vilniaus A. Puškino gimnazijos sporto salę atvyko 15 merginų ir 11 vaikinų komandų.

Merginų badmintono komanda (N. Puchovičiūtė, G. Tomkevičiūtė, L. Bangaitytė) savo pogrupio susitikimuose iškovojo pirmąją vietą ir tai leido mergaitėms patekti į finalinį ketvertą. Pirmą finalinį susitikimą dėl III-IV vietos badmintonininkės žaidė su Vilniaus  inžinerijos licėjaus komanda, o rezultatu 2:1 sėkmė lydėjo VVDG merginas. Antras susitikimas dėl I-II vietos vyko su komanda iš Vilniaus licėjaus gimnazijos. Po šio susitikimo mūsų merginų badmintono komanda iškovojo II- ąją vietą.

 Vaikinų badmintono  komandai (R. Grigaliūnas, E. Klarenbeek) atiteko IV – ta vieta.

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Rapolui  G.,  kuris patarė merginų komandai sudėtingomis žaidimo akimirkomis.  Rapolo ilgametė žaidėjo, o dabar jau ir kaip trenerio, patirtis  padėjo abiem VVDG komandoms pasiekti finalinių susitikimų etapus. Be to, profesionalų  Rapolo žaidimą – techniškus padavimus, atmušimus, puolamuosius smūgius, jėgos ir greičio derinius pastebėjo ir gyrė varžybas stebėję Vilniaus miesto  mokytojai.

Visų varžybų komandos siela, pozityvios ir šviesios emocijos skleidėjas buvo Emilius Klarenbeek. Emiliaus emocinė energija buvo sutelkta mūsų gimnazijos merginų komandos pergalei.

Visiems šios gražios sporto šakos dalyviams dėkojame už galimybę pasigrožėti jų žaidimu ir linkime sėkmingų ateities startų!

Parengė mokytoja E. Medzevičienė

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu