Sveikos gyvensenos skatinimo ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Sveikos gyvensenos skatinimo ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas

Sveikos gyvensenos skatinimo ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas

Sausio 19 d. gimnazijoje startavo naujas projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus mieste“, kuriame dalyvauja I-II klasių moksleiviai. Sveikata priklauso nuo žmogaus gyvensenos, todėl ankstyvas sveikatos ugdymas ir sveikos gyvensenos mokymas turi didelę reikšmę vaiko ateičiai. Projekto metu ketinama spręsti mokyklinio amžiaus vaikų sveikos gyvensenos, sveikų įpročių, pirmosios pagalbos atsitikus nelaimei žinių stokos problemas. Moksleiviai bus apmokyti naudotis defibriliatoriais, suteikti pirmąją pagalbą, gilinsis į žinias sveikos gyvensenos bei lyčių ir asmenų nediskriminavimo klausimais.

Projektą sudaro 5 paskaitų ciklas:
 Pirmosios ir būtinosios pagalbos teikimo mokymai.
 Sveikos gyvensenos skatinimo mokymai.
 Fizinio aktyvumo ir taisyklingos laikysenos mokymai.
 Žalingų įpročių ir priklausomybių prevencijos mokymai.
 Lyčių lygybės ir asmenų nediskriminavimo (tolerancijos)
mokymai.
Paskaitas skaito kompetentingi lektoriai, savo srities profesionalai, charizmatiškos bei įdomios sava patirtimi asmenybės, įtaigiai perteikiančios svarbias žinias mokiniams.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu