Švenčiame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Švenčiame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną

Švenčiame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną

Sakoma, kad kaip žmogus kalba, toks jis yra. Šiandien VVDG buvo tikrai iškalbinga. Visų pirma kalbėjome ne tik žodžiais, bet ir darbais: daugelis nuo pat ryto  dalyvavote performanse, skirtame gimtajai kalbai, užrašėte labiausiai jums patinkantį lietuvišką žodį ir piešėte nenutrūkstamą kalbos giją, taip patyrėme bendrystę ir bendravimo dovaną, simboliškai perduodami estafetę kitam susikibome rankomis ir nutiesėme kalbos kelią ateičiai. Be to, klausėmės įtraukiančios prof. dr. Jolantos Zabarskaitės paskaitos apie tai, kaip kalba gamina prasmę. Profesorės klausimai apie kalbą, taip pat socialinių tinklų, DI kalbą tikrai privertė pasitelkti  kritinį mąstymą, be kurio šiais laikais – nė žingsnio.
Na, o per pamokas jungėmės į @lietuva.skaito 📚 akciją ir skaitėme grožinius kūrinius. Džiugu, kai meilę galime išreikšti ir žodžiais, ir  darbais.
#lietuvaskaito #kalba #skaitymas

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu